OSLAVA VÝROČÍ 700 LET OBCE

Datum: 13. 7. 2014 | Počet fotografií: 57

V sobotu 13. září 2014 jsme oslavili výročí 700 let obce Chmelík. Ve zkratce připomenu program. Oslavy začaly mší v našem krásním kostele. Po skončení jsme se přesunuli do kulturního domu, kde nás přivítal starosta a místostarosta. Poté následovalo krásné vystoupení chmelíckých dětí, které dostaly jméno "CHMELÍČCI". Potom následovalo volné odpoledné. Kdo chtěl mohl zůstat v kulturním domě, kde hrála dechová hudba. Komu nevyhovoval tento žánr, mohl jít do areálu malého hřiště. Zde byla možnost zakoupit patchworkové výrobky, vyřezávané postavičky ze dřeva, výrobky z pálené hlíny, ale největším lákadlem pro místní i přespolní obyvatele byly pamětní předměty Obce Chmelík. Po celý den jsme mohli v prostorách kulturního domu sledovat práci šikovných řezbářů. V podvečer jsme se přemístili zpět do sálu kulturního domu, kde jsme zakončili oslavy taneční zábavou, která trvala až do ranních hodin.